Wholesale supplier website
Մեծածախ մատակարարի վեբ սայթ։ Գործընկերը զբաղվում է հատուկ տեխնիկայի համար նախատեսված պահեստամասերի մեծածախ և մանրածախ մատակարարմամբ։ Աստուդիո ընկերության թիմի առջև խնդիր էր դրվել ծրագրավորել կորպորատիվ կայք, որը աստիճանաբար հնարավոր կլինի դարձնել պահեստամասերի օնլայն կատալոգ, իսկ հետագայում ավտոմտիզացնել պատվիրատուների բազաների կառավարումը՝ պատրաստելով CRM համակարգ։ Ելնելով առաջադրված խնդիրներից՝ կայքը պատրաստել ենք Python լեզվով։ Ապահովել ենք բաժինների և ենթաբաժինների կառավարման դինամիկությունը, ադմինիստրատորին հնարավորություն ենք տվել փոխկապակցել պահեստամասերի ոլորտները, բրենդերը և կիրառման ոլորտները, կառավարել ամբողջ կոնտենտը։
Structure of the site
Սայթի կառուցվածքը
Սայթի կառուցվածքը թույլ է տալիս ադմին համակարգից ըստ ոլորտների ավելացնել անսահմանափակ քանակությամբ բաժիններ, ստեղծել բրենդեր, դրանք փոխկապակցել ոլորտներին, բոլոր էջերում ստեղծել լիդեր (պատվերներ) ստանալու ֆոռմաներ։ Աստուդիո ընկերության թիմը նախատեսել է հետագայում զարգացնել ռեսուրսը՝ ավելացնել ապրանքների կատալոգ, ստեղծել ֆիլտրացիայի և որոնման համակարգ և CRM՝ պատվիրատուների բազաները կառավարելու համար։
Էջերի կառավարում
Ժամանակակից CMS համակարգերը թույլ են տալիս առանց ծրագրավորման գիտելիքների իրականացնել էջերի կոնտենտի ամբողջական կառավարում։ Աստուդիո թիմի ստեղծած ադմին պանելները թույլ են տալիս յուրաքանչյուր էջում լրացնել անվանումը, որի հիման վրա գեներացվում է URL հասցեն (սակայն հնարավորություն կա այն խմբագրել), տեղադրել տեքստային կոնտենտը, գլխավոր նկարը, ստեղծել պատկերասրահ, ներբեռնել ֆայլեր այցեուների համար։ Տեքստային խմբագրիչը (текстовый редактор) թույլ է տալիս ֆորմատավորել տեքստերը, տեղադրել նկարներ, ստեղծել աղյուսակներ։
Webpage management
Մոբայլ տարբերակ
Մոբայլ տարբերակն առանց բացառության անհրաժեշտություն է բոլոր տիպի կայքերի համար։ Հարմար բջջային տարբերակ ստանալու համար առաջին փուլում մենք պատրաստում ենք էջերի դիզայնը 320px չափով, ներկայացնում ենք պատվիրատուի համաձայնեցմանը, նոր միայն անցնում ադապտիվ ծրագրավորմանը։
Mobile site
Վեբ ծրագրավորման աութսորս
Վեբ ծրագրավորման աութսորսը հանձնելով Astudio LLC (web company) ընկերությանը՝ դուք խնայում եք ոչ միայն ձեր ժամանակը։ Մեզ հետ դուք ստանում եք պրոֆեսիոնալ ծառայություններ, ձերբազատվում վերահսկման հոգսերից։
Վեբ կայքի պատրաստման համար ընկերությունները երբեմն նախընտրում են աշխատանքի ընդունել ծրագրովորողների սեփական թիմին։ Առաջին հայացքից սա խնայողություն կատարելու համար հարմար տարբերակ է․ հատկապես բարդ, երկարաժամկետ նախագծերի դեպքում։ Սակայն մեզ հանդիպած դեպքերի գերակշիռ մասում վերջնարդյունքում ծախսերը շոշափելիորեն գերազանցել են աութսորսի համար նախատեղվող բյուջեները։
Ի՞նչ եք շահում վեբ ընկերության հետ աշխատելիս
Որևէ ինտերնետային պրոյեկտ սկսելու դեպքում ի՞նչ եք շահում վեբ ընկերության հետ աշխատելիս՝
1. Ստանում եք իրավաբանական երաշխիքներ։ Որակի ահամար պատասխան է տալիս ոչ թե վարձու աշխատողը, այլ ընկերությունը։
2. Ստանում եք բոլոր խնդիրների լուծումը մեկ վայրում։ Ոչ թե դուք եք փնտրում համապատասխան մասնագետներին, այլ կազմավորված թիմը արդեն ունի բոլոր անհրաժեշտ մասնագետները։
3. Ձերբազատվում եք բոլոր մասնագետներին անհատապես վերահսկելու հոգսից։ Պարտադրված չեք կահավորել աշխատանքային վայր, ապահովել տեխնիկական միջոցներով, հետևել աշխատանքային գրաֆիկին։

Wholesale supplier website
Веб-сайт оптового поставщика. Партнер занимается оптовой и розничной поставкой запчастей для специальной техники. Перед командой компании Астудио была поставлена задача запрограммировать корпоративный сайт, который постепенно станет возможным сделать онлайн-каталог запасных частей, а в дальнейшем автоматизировать работу базами заказчиков, подготовив систему CRM. Исходя из предложенных вопросов, мы создали ресурс на языке Python. Мы обеспечили динамичность управления отделами и подразделами, предоставили администратору возможность связать области продуктов, бренды и сферы применения, управлять всем контентом.
Structure of the site
Структура сайта
Структура сайта позволяет добавлять из админки неограниченное количество разделов по секторам, создавать бренды, привязывать их к отделам, создавать формы для получения лидов (заказов) на всех страницах. Команда компании Астудио планировала в дальнейшем развивать ресурс: добавлять каталог продукции, создавать систему фильтрации и поиска, а также CRM для управления базами заказчиков.
Управление страницами
Современные системы CMS позволяют без знания программирования осуществлять полное управление контентом страниц. Созданные командой Астудио панели админ позволяют на каждой странице заполнить название, на основе которого генерируется адрес URL (но есть возможность его редактировать), вставить текстовый контент, главную картинку, создать галерею, загрузить файлы для посетителей. Текстовый редактор позволяет форматировать тексты, вставлять картинки, создавать таблицы.
Webpage management
Мобильная версия
Мобильная версия без исключения необходима для всех типов сайтов. Для получения удобной мобильной версии на первом этапе мы создаем дизайн страниц в 320 пикселей, представляем заказчику по согласованию, только потом переходим к адаптивному программированию.
Mobile site
Аутсорсинг веб-программирования
Передав аутсорсинг веб-программирования компании OOO Астудио (web company) - экономите свое время. С нами вы получаете профессиональные услуги, избавляетесь от заботы контроля.
Для создания сайта, компании иногда предпочитают нанимать собственную команду разработчиков. На первый взгляд, это удобный способ сэкономить, особенно в сложных, долгосрочных проектах. Однако в большинстве случаев, с которыми мы сталкивались, в итоге затраты значительно превышали бюджеты на аутсорсинг.
Что вы получаете, работая с веб-организацией?
Что вы выиграете от работы с нами, если начнете какой-либо интернет-проект:
1. Приобретаете юридические гарантии. За качество отвечает не наемный работник, а фирма.
2. Получаете решение всех проблем в одном месте. Не вы ищете соответствующих знатоков, а сформированная команда, у которой есть все необходимые специалисты.
3. Избавляетесь от хлопот по контролю за каждым специалистом в отдельности. Не обязаны обставлять рабочее пространство, обеспечивать техническими средствами, следить за графиком.